10 medali w Warszawie

10 medali zdobyli zawodnicy KSW Łuków podczas Mistrzostw Mazowsza Dzieci w kickboxingu w formule kick light, a także Pucharu Polski Kadetów w formule kick light. O medale walczyło blisko 240 zawodników z 40 klubów.

Zawody odbywały 11-12 września na obiektach warszawskiego AWF-u. Patronował im Polski Związek Kickboxingu. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli 2 złote krążki: Mistrzami Mazowsza zostali Mikołaj Domański i Antoni Domański, a srebrne medale zdobyli Maksymilian Kondracki i Borys Kaczorowski.

III miejsca na podium wywalczyli i Dominika Skomorowska, Róża Zaniewicz, Maja Radomyska, Filip Cygan i Paweł Posiadała. Ponadto w Pucharze Polski w kickboxingu brązowy medal zdobył Oskar Dudziński.