W poniedziałek 3 stycznia 2022 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy na linii Ł2. Pierwszy kurs z ul. Wereszczakówny w kierunku Dworca PKP zaplanowano o godz. 5:00. Ostatni autobus będzie natomiast odjeżdżać z Dworca PKP o godz. 20:45. Odjazdy autobusów zostały zaplanowane w taki sposób, aby być dopasowanymi do rozkładu jazdy wybranych pociągów z i do Łukowa. Linia Ł2 kursować będzie od poniedziałku do piątku. Usługę realizować będzie PKS w Łukowie S.A.
Przebieg linii Ł2 (przystanki na trasie w kierunku Dworca PKP):
- Wereszczakówny
- Kiernickich
- 700-lecia (os. Sienkiewicza)
- Partyzantów (przy rondzie)
- Partyzantów (Straż Pożarna)
- Piłsudskiego (Plac Narutowicza)
- Kościuszki (Zespół Szkół nr 1)
- Kościuszki (Polonia)
- Dworzec PKP
Przystanki na trasie w kierunku ul. Wereszczakówny:
- Dworzec PKP
- Kościuszki (Zespół Szkół nr 1)
- Piłsudskiego (samolot)
- Piłsudskiego (Poczta)
- Wyszyńskiego (Centrum)
- Partyzantów (Straż Pożarna)
- Partyzantów (przy rondzie)
- 700-lecia (os. Sienkiewicza)
- Kiernickich
- Wereszczakówny
Godziny odjazdów autobusów i schemat linii Ł2: