Szczypiornistki z „Jedynki” najlepsze!

Szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie wygrały finałowe zawody Rejonu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt w kategorii klas V-VI szkół podstawowych. Podopieczne Ewy Czerkas pokonały wszystkie ekipy występujące na turnieju 28 marca i w nagrodę zagrają na zawodach rangi wojewódzkiej.

Jak informuje Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie, 28 marca na zawodach będących finałem „Rejonu” rywalizowało 5 drużyn:SP 1 Łuków, SP Ulan-Majorat, SP 3 Biała Podlaska, SP 2 Międzyrzec Podlaski, SP Kodeniec. Mecze piłki ręcznej rozgrywane były w dwóch grupach.

Kolejność końcowa:

1. SP 1 Łuków - 16 pkt (op. Ewa Czerkas)
  2. SP 3 Biała Podlaska  - 15 pkt (op. Kinga Dylawska)
  3. SP Ulan-Majorat - 14 pkt (op. Wiesław Zienkiewicz)
  4. SP 2 Międzyrzec Podlaski - 13 pkt (op. Bernadeta Iwanejko)
  5. SP Kodeniec - 12 pkt (op. Tomasz Golecki)

Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie. Puchary i dyplomy finansował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.