Bokserzy jadą na Olimpiadę

Oskar Dudziński i Jakub Bober - reprezentanci sekcji pięściarskiej ŁKS „Orlęta” Łuków - pojadą na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Awans na to wydarzenie zawodnicy wywalczyli 18 i 19 marca w Lublinie.

W powyższych dniach w stolicy województwa odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zajęli w kategorii kadetów I miejsca, uzyskując jednocześnie awans na krajowe zawody, która odbędą się w od 14 do 20 kwietnia  w Wałczu.

Ponadto na drugich lokatach uplasowali się inni bokserzy „żółto-czerwonych”: Konrad Zaniewicz i Kacper Wryk. Z kolei w kategorii juniorek pierwsze miejsce zajęła Dominika Kondracka, dla której był to start kontrolny. Udział zawodniczki w Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie nie będzie wymagał eliminacji, a zawody te odbędą się od 13 do 17 czerwca w Sokółce.