„Piątka” lepsza od „Jedynki”

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie okazała się lepsza w meczu o III miejsce podczas zawodów w piłce nożnej, które odbyły się 25 kwietnia. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.

Wspomniane zawody to finał Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (kl. VIII-VII szkół podstawowych). W wydarzeniu tym wzięły udział 4 drużyny, a oprócz „Piątki i „Jedynki” były nimi żeńskie reprezentacje SP z Huty Dąbrowy, Strzyżewa oraz Świdrów.

W meczu o III miejsce podopieczne Ryszarda Grochowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie pokonały 6:0 reprezentację Szkoły Podstawowej nr 1 prowadzoną przez Jolantę Suchodolską. Finał Powiatu Łukowskiego wygrała ekipa ze Świdrów przed SP z Huty Dąbrowy. Drużyny, które zajęły miejsce I-III otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, pozostałe drużyny dyplomy. Szkoła Podstawowa w Świdrach będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w maju w Białej Podlaskiej.