Dni Łukowa '23: Tradycja, na którą wszyscy czekają

Dni Łukowa to doskonała okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności dorobku i umiejętności naszych lokalnych zespołów. Tradycyjnym dniem, w którym koncertują znani i lubiani łukowianie jest niedziela. Podobnie będzie w tym roku podczas plenerowej części święta naszego miasta.

Tradycyjnie niedzielną imprezę otworzy koncert Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza. Grono wspaniałych muzyków pod batutą Tadeusza Bohmana, przyzwyczaiło już do swoich niezapomnianych występów. Nie inaczej będzie i tym razem. Publiczność usłyszy wiązankę najpiękniejszych, doskonale znanych wszystkim przebojów czyli to, co członkowie Orkiestry robią najlepiej.

Podczas finałowego dnia święta naszego miasta nie zabraknie też występu uwielbianych przez wszystkich "Łukowiaków". Rodzimy Zespół Pieśni i Tańca już teraz szykuje wyjątkowe widowisko, którego częścią będą najpiękniejsze polskie tańce ludowe. Będzie hucznie, będzie głośno, a przede wszystkim kolorowo.

„Łukowiacy” i orkiestra dęta to oczywiście nie jedyni artyści, którzy wystąpią przed publicznością, która pojawi się w niedzielę 4 czerwca na placu przy ul. Prusa. Kolejne informacje na temat artystów przedstawione zostaną już wkrótce!