Wakacje 2024!

Dobiegł końca rok szkolny 2023/2024. To moment, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, naładować baterie i cieszyć się letnimi przygodami. Z tej okazji dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym oraz rodzicom za ich zaangażowanie. Życzymy jednocześnie dobrze spędzonych najbliższych tygodni.

Wakacje dla dzieci i młodzieży to czas beztroskiej zabawy, wypraw nad wodę, na kemping, czy po prostu leniuchowania na świeżym powietrzu. To okres, który powinien minąć pod znakiem uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Z kolei dla dorosłych wakacje to również okazja do odpoczynku, wyjazdów i spędzenia czasu z najbliższymi. Pamiętajmy, by dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, zarówno w domu, jak i w podróży.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 burmistrz Łukowa Piotr Płudowski wystosował specjalny list dla wszystkich, którzy udadzą się wkrótce na letni wypoczynek. Wierzymy, że ten czas przyniesie wiele pozytywnych emocji i wspomnień, które zostaną z nami na długo.