| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
| |
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
|
14
Brak grafiki
Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego
08:00
Brak grafiki
Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu
10:00
Brak grafiki
Posiedzenie Komisji Finansów, Budownictwa, Planowania Przestrzennego i Gospodarki Gruntami
14:00
2020-12-14
|
15
|
16
Brak grafiki
Posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
14:00
2020-12-16
|
18
|
19
|
20
| |
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
|
28
|
29
|
31
| ||||
W związku z rozprzestrzenianiem się w państwach Azji i Europy nowego koronawirusa, a także w związku z możliwością pojawienia się jego na terenie Polski, Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przedstawiły w skondensowanej formie informacje pozwalające wykryć nowe zagrożenie, jak również zminimalizować możliwość zachorowania na chorobę wywołaną koronawirusem. Źródło informacji: www.gov.pl/koronawirus.
Władze miasta, przedstawiciele samorządów i mieszkańcy Łukowa wzięli udział konferencji popularno-naukowej poświęconej działalności Żołnierzy Wyklętych po II wojnie światowej. W niedzielę 1 marca w budynku Urzędu Miasta w Łukowie zorganizowano wydarzenie wpisujące się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w niedzielę 1 marca w parku miejskim w Łukowie odbył się kolejny bieg „Tropem Wilczym”. Organizatorem wydarzenia był radny Powiatu Łukowskiego Bartłomiej Bryk, a imprezę wsparli m.in. Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. W biegach wystartowało około 150 osób.
Edukacja ekologiczna i nauka proekologicznych postaw powinna towarzyszyć mieszkańcom Łukowa od małego. Z takiego założenia wyszli pracownicy Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie, którzy wspólnie zorganizowali lekcję segregacji odpadów dla grupy 3-letnich przedszkolaków przebywających w oddziałach przedszkolnych przy miejskiej „Piątce”.