Turniej tenisa ziemnego już 22 lipca

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej tenisa ziemnego, który odbędzie się w piątek 22 lipca na kortach ośrodka nad Krzną. Zapisy przyjmowane są do środy 20 lipca.

Rywalizacja toczyć będzie się w 3 kategoriach wiekowych: rocznik 2008 i starsi, rocznik 2009-2011, rocznik 2012 i młodsi. Czas trwania meczu: do dwóch wygranych setów (do zwycięstwa w secie potrzeba 3 gemów, przy stanie 1:1 w setach o wyniku decyduje tie-break).

Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki. Zawody w ramach „Wakacji z OSiR-em 2022” współorganizuje Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region”. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej OSiR w Łukowie POD TYM ADRESEM.