„Niech żyje bal!” Królowa polskiej muzyki na Dniach Łukowa!

Jedna z najpopularniejszych i najwybitniejszych piosenkarek w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Ikona polskiej muzyki rozrywkowej i mega gwiazda polskiego show-biznesu. Królowa polskiej piosenki. To jedynie część określeń głównej gwiazdy tegorocznych Dni Łukowa, która wystąpi w naszym mieście w niedzielę 4 czerwca. Zapraszamy na koncert Maryli Rodowicz!

„Małgośka”, „Łatwopalni” czy „Niech żyje bal” to tylko wybrane hity tegorocznej gwiazdy Dni Łukowa. To właśnie legendarna Maryla Rodowicz wystąpi przed mieszkańcami Łukowa podczas święta naszego miasta.

Dni Łukowa w stosunku do roku ubiegłego odbędą się tydzień później, w piątek, sobotę i niedzielę 2, 3 i 4 czerwca. W najbliższym czasie sukcesywnie prezentować będziemy program święta naszego miasta oraz atrakcje, jakie przygotowywane są dla mieszkańców. Już dziś natomiast zapraszamy na energetyczny koncert Maryli Rodowicz. Bądźcie z nami na bieżąco!

 

 

Materiał dostępny również POD TYM ADRESEM.