Dni Łukowa 2023: odkrywamy karty!

Przed nami kolejna odsłona święta naszego miasta. Już za kilka- kilkanaście tygodni w Łukowie rozbrzmi energetyczna muzyka, a miłośnicy sportowych zmagań będą wyciskać ostatnie poty. Czas odkryć też skrywaną przez nas tajemnicę i przekazać, kto będzie największą gwiazdą tegorocznych Dni Łukowa!

Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie szykują się do organizacji święta naszego miasta. Dni Łukowa - bo o nich mowa - to jedno, jeśli nie największe w skali roku wydarzenie, zarówno pod kątem organizacyjnym i logistycznym, jak również angażujące wiele osób. Wydarzenie to jest organizowane na wiele tygodni, jeśli nie miesięcy przed planowanym terminem i nakierowane jest na zapewnienie jak najlepszych emocji oraz rozrywki.

Kiedy jednak odbędą się tegoroczne Dni Łukowa? Kto będzie ich największą gwiazdą? Zachęcamy do obejrzenia materiału, w którym odkrywamy skrywane przez nas tajemnice!