Punkt zwrotny - wystawa w Galerii PROwizorium

Tuż po wakacjach Łukowski Ośrodek Kultury startuje z nową ekspozycją w Galerii PROwizorium. Tym razem gościem będzie Michał Borkowski, który zaprezentuje swoją malarską twórczość w cyklu "Punkt zwrotny".

Michał Borkowski będzie kolejnym gościem Galerii PROwizorium. Już od 15 września br. będziemy mogli zobaczyć jego obrazy zebrane w wystawę o nazwie "Punkt zwrotny". To wyjątkowa ekspozycja, której nie można przegapić.

A tak o swojej twórczości mówi sam autor: "Sztuka mnie zawsze fascynowała. Już na etapie liceum jeździłem na kursy, by lepiej zrozumieć rysunek i malarstwo. Potem matura z historii sztuki, krótki przystanek na architekturze na Politechnice Lubelskiej, twarde lądowanie na pierwszej sesji egzaminacyjnej i kraksa. Szukałem siebie później w studiach z edukacji artystycznej na UMCS w Lublinie i na UPH w Siedlcach. Chyba po prostu muszę przyznać się wprost, że ta wyboista droga edukacyjna była jakąś formą poszukiwań. O poszukiwaniu siebie w sztuce jest właśnie ta wystawa. I o punkcie zwrotnym - gdyż zdaje się, że w końcu wiem, w którym kierunku iść dalej."

Na wernisaż wystawy "Punkt zwrotny" Michała Borkowskiego zapraszamy 15 września o 19:00 do Galerii PROwizorium.