Dzisiaj jest: 21 Lipca 2019   |   Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

 

Otwarcie placówki PSG w Łukowie

Otwarcie placówki PSG w ŁukowieW dniu 17 marca 2017 r. Polska Spółka Gazownictwa oficjalnie uruchomiła Gazownię w Łukowie. Otwarcie placówki przy ul. Cieszkowizna 115 B, poprzedziło spotkanie z władzami samorządowymi i zaproszonymi gośćmi, dotyczące planów przebudowy polskiego gazownictwa. Uczestniczyli w nim m.in. Sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pan Krzysztof Michałkiewicz, Wiceprezes PGNiG Pani Magdalena Zegarska, Prezes zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Pan Jarosław Wróbel oraz Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Lublinie Pan Dariusz Dumkiewicz.

Relację ze spotkania i otwarcia gazowni przygotowała telewizja TVP 3 Lublin i wyemitowała w dniu 17 marca 2017 r. w Panoramie Lubelskiej (od 6:58 min).

Otwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w ŁukowieOtwarcie placówki PSG w Łukowie