Dzisiaj jest: 4 Sierpnia 2020   |   Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

Spotkanie dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej, Stowarzyszenie Kupców Ziemi Łukowskiej, Powiat Łukowski i Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego zapraszają przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone bazie danych o produktach i opakowaniach - tzw. BDO.

BDO, czyli baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami została wprowadzona przez Ministerstwo Środowiska aby przeciwdziałać nieprawidłowościom, które występują w sektorze gospodarowania odpadami. Podmioty, które wprowadzają na rynek m.in. produkty w opakowaniach oraz gospodarują odpadami są zobowiązani do rejestracji do BDO.

W związku z powyższym działające na terenie powiatu łukowskiego stowarzyszenia przedsiębiorców, a także Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszard Szczygieł oraz starosta Łukowski Dariusz Szustek zapraszają zainteresowanych na spotkanie dotyczące bazy BDO i pozostałych zagadnień z tym związanych. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 17. Wstęp wolny.

Spotkanie dla przedsiębiorców