Dzisiaj jest: 4 Sierpnia 2020   |   Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

Noworoczne koncerty w Łukowie

Noworoczne koncerty w ŁukowieWokaliści działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryki Piosenki pokazali swoje umiejętności mieszkańcom miasta. 10 stycznia młodzi artyści wystąpili na koncercie „Hej kolęda”, natomiast 2 dni później przed publicznością zaprezentowały się dzieci uczęszczające na warsztaty muzyczne do domu kultury.

Podczas koncertu „Hej kolęda” na scenie zaprezentowali się Pola Celińska, Emilia Mateńka, Ala Zakrzewska, Marysia Turska, Maja Komoszka, Emilia Szcześniak, Weronika Wierzchowska, Maja Przegalińska, Karolina Jastrzębska, Kuba Jastrzębski, Zuzia Wrzosek, Weronika Radomyska, Julia Stolarczyk, Bartek Sosnowski, Wiktor Dauter, Olek Kita, Bartek Gawroński, Kasia Świeczkowska, Gosia Piszcz oraz instruktorka Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz. Dla niektórych wokalistów, styczniowy występ był pierwszym na scenie.

W niedzielę 12 stycznia w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert kolęd na instrumentach w wykonaniu dzieci uczęszczających na warsztaty muzyczne w ŁOK. Zajęcia od września 2019 roku prowadzi z nimi absolwent Edukacji Artystycznej w zakresie Wychowania Muzycznego na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie - instruktor muzyki Mariusz Gajda. Dzieci zaprosiły na swój koncert najbliższą rodzinę i znajomych. Dla większości z nich był to debiut przed tak dużą publicznością.

Noworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w ŁukowieNoworoczne koncerty w Łukowie