Dzisiaj jest: 20 Września 2020   |   Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

Spotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie Kamena

Spotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaWe wtorek 11 lutego w działającym przy Łukowskim Ośrodku Kultury klubie Kamena odbyło się spotkanie autorskie z Tadeuszem Adamskim - rzeźbiarzem i autorem książki „Historia rzeźby ludowej w gminie Adamów, czyli kiedy, gdzie, i jak powstał Łukowski Ośrodek Rzeźby Ludowej". Gość Zofii Kamoli zapoznał słuchaczy z rysem historycznym rzeźby regionalnej, prezentując także wystawę swoich prac rzeźbiarskich.

W oprawie muzycznej spotkania zaprezentowała się Patrycja Radomyska z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie. Gościom spotkania zostały wręczone tomiki poezji Zofii Kamoli.

Spotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie KamenaSpotkanie z Tadeuszem Adamskim w klubie Kamena