Dzisiaj jest: 22 Września 2020   |   Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Bezpieczny Peleton 2020

Bezpieczny Peleton 2020W dniu 19 września 2020 r. Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców Łukowa na imprezę „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu”. Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano na godzinę 14.00 z placu przy fontannie z metą w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej, Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i znakowanie rowerów.

Z uwagi na panującą aktualnie sytuację epidemiczną spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2, zgodnie z przepisami prawa, wprowadzony zostaje limit 150 uczestników imprezy. Organizatorzy zastrzegają ponadto możliwość zmiany liczby uczestników "Bezpiecznego Peletonu" w przypadku wejścia w życie dodatkowych obostrzeń sanitarnych. 

Zapraszamy do rejestracji elektronicznej pod adresem http://bit.ly/BezpiecznyPeleton2020 oraz telefonicznej pod nr tel. 25 798 3005.

Od godz. 13.30 dla zarejestrowanych uczestników będą wydawane pakiety startowe.

Wszystkich uczestników Bezpiecznego Peletonu prosimy o nałożenie kamizelek odblaskowych.

Przejazd będzie liczył około 13 km i zakończy się na terenie Parku Miejskiego.

Wśród zarejestrowanych uczestników zostanie rozlosowany ROWER.

Organizatorzy: Urząd Miasta Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i www.abcrowery.pl - ul. Warszawska 1c oraz Rowerowy Łuków i Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o wspólne bezpieczeństwo podczas imprezy należy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Zapewniony zostanie środek do dezynfekcji rąk.