Dzisiaj jest: 14 Lipca 2020   |   Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin

Wakacje Ł’OK 2020 - zapisz dziecko na turnus

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza młodych mieszkańców miasta do wzięcia udziału w cyklu zajęć animacyjnych w ramach akcji „Wakacje Ł’OK 2020”. Osoby zainteresowane zapewnieniem swoim pociechom wakacyjnego wypoczynku mogą zgłaszać je drogą mailową tylko do końca czerwca.

Warsztaty będą prowadzone w małych grupach (do 15 osób), w przedziale wiekowym 6-9 lat, w turnusach dwutygodniowych. W programie do wyboru: zajęcia plastyczne, rytmiczno-muzyczne, edukacyjno-rekreacyjne oraz animacje plenerowe. Koszt poszczególnych zajęć wynosi 50 zł za dwutygodniowy turnus.

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy wysłać wypełniony formularz, zawierający akceptację regulaminu oraz podpis rodzica/opiekuna uczestnika Wakacji Ł’OK. Wnioski przyjmowane są drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do końca czerwca. O przyjęciu na turnus wakacyjny decyduje kolejność zgłoszeń. Lista przyjętych osób oraz lista rezerwowa, zostanie zamieszczona na stronie ŁOK 1 lipca 2020 r. Po zamieszczeniu list można będzie dokonywać opłat za wybrane zajęcia.

Szczegółowy plan, regulamin oraz formularze znajdują się w załącznikach na stronie: https://www.lok.lukow.pl/wiadomosci/2243,wakacje-lok-2020

Więcej informacji pod numerem telefonu: 25 798 32 72 oraz na stronie internetowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Wakacje Ł’OK 2020 - zapisz dziecko na turnus