Dzisiaj jest: 4 Sierpnia 2020   |   Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

Zaproszenie na Ogólnopolskie Biegi im. ks. Brzóski

Zaproszenie na Ogólnopolskie Biegi im. ks. BrzóskiOśrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zaprasza na tradycyjne biegi im. ks. Brzóski. Wydarzenie pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków zaplanowano 6 września 2020 r. W tym roku biegacze oraz chodziarze nordic walking będą rywalizować na terenie Rezerwatu „Jata”.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region”, którzy organizują biegi, już dzisiaj zapraszają do nich osoby chcące rywalizować na dystansach 2, 5 i 10 km. Tegoroczna edycja Ogólnopolskich Biegów im. ks. Stanisława Brzóski będzie już 26. w historii. Organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu, punkty wodą na dystansie, pakiet startowy z koszulką przed startem oraz posiłek regeneracyjny po zakończeniu biegów. Trasa, po której będą poruszać się zawodnicy, przebiegać będzie drogami leśnymi, oznaczonymi na czas trwania imprezy. Organizator zapewnia opiekę medyczną podczas trwania imprezy. Ponadto z uwagi na zagrożenie epidemiczne, wprowadzony zostaje limit 150 biegaczy.

Program biegów:

  • godz. 10:40 - wyjazd autokaru ze Strużki Klimkowskiej
  • godz. 11:00 - uroczystości pod pomnikiem ks. St. Brzóski
  • godz. 11:45 - start OPEN Kobiety i Mężczyźni (Rezerwat „Jata”, bieg 10 km)
  • godz. 12:00 - start OPEN Kobiety i Mężczyźni, Młodzież do lat 15, Nordic Walking (Rezerwat „Jata”, bieg 5 km)
  • godz. 12:00 - start Niepełnosprawni (Rezerwat „Jata”, bieg 2 km)
  • od godz. 12:30 - piknik biegowy
  • ok. godz. 13:00 - dekoracje zwycięzców

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2020 r. Wszyscy zawodnicy startujący w biegu zobowiązani będą poddać się weryfikacji w biurze zawodów w dniu zawodów (6 września) w godz. 9:00 - 10:30. Podczas weryfikacji wszyscy zawodnicy muszą posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Szczegóły dotyczące wpisowego oraz regulamin biegów dostępne są POD TYM ADRESEM.

Zaproszenie na Ogólnopolskie Biegi im. ks. Brzóski