Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2019   |   Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

 

 

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na PrzedszkolakaListopad w Przedszkolu Integracyjnym Nr 1 w Łukowie był bardzo kolorowymi i wesołymi dniami. Związane to było z uroczystościami pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy "Biedronki", "Muchomorki", "Krasnoludki", "Jagódki" i "Ekoludki".

 

Równie przejęci uroczystością jak dzieci byli także rodzice 3 - latków, którzy także zostali pasowani na Rodzica Prawdziwego Przedszkolaka. Uroczystego pasowania dokonała Pani Małgorzata Piotrowska Dyrektor Przedszkola Integracyjnego Nr 1.

Rada Rodziców zadbała o rożki obfitości wypełnione po brzegi słodyczami. Wszystkie miłe chwile zostały uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.

Dzieciom - naszym przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych dni w naszym przedszkolu i gratulujemy pięknych występów. Paniom Wychowawczyniom dziękujemy za przygotowanie uroczystości, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i obecność w tak ważnej dla dzieci chwili.