Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na PrzedszkolakaListopad w Przedszkolu Integracyjnym Nr 1 w Łukowie był bardzo kolorowymi i wesołymi dniami. Związane to było z uroczystościami pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy "Biedronki", "Muchomorki", "Krasnoludki", "Jagódki" i "Ekoludki".

 

Równie przejęci uroczystością jak dzieci byli także rodzice 3 - latków, którzy także zostali pasowani na Rodzica Prawdziwego Przedszkolaka. Uroczystego pasowania dokonała Pani Małgorzata Piotrowska Dyrektor Przedszkola Integracyjnego Nr 1.

Rada Rodziców zadbała o rożki obfitości wypełnione po brzegi słodyczami. Wszystkie miłe chwile zostały uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.

Dzieciom - naszym przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych dni w naszym przedszkolu i gratulujemy pięknych występów. Paniom Wychowawczyniom dziękujemy za przygotowanie uroczystości, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i obecność w tak ważnej dla dzieci chwili.