Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi

Konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi Trwa głosowanie na najpiękniejszy list dla Ziemi. W konkursie bierze udział 100 prac, które zostały wyłonione spośród wszystkich nadesłanych listów. Do drugiego (finałowego) etapu konkursu organizowanego przez Fundację Ekologiczną ARKA w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Nie badź jednorazowy" zakwalifikowała się Kornelia Bielecka z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Łukowie.

Każdy może pomóc w zwycięstwie małej łukowianki, wystarczy codziennie do 10 czerwca 2015 r., oddać głos na pracę Kornelki pod adresem http://listydlaziemi.pl/konkurs-2015/miasto/lukow.

Rysunek Kornelii to efekt edukacji ekologicznej przedszkolaków, którzy o zdrowie i przyrodę dbają, bo małymi ekologami się nazywają.

Zachęcamy do głosowania!

Źródło: Przedszkole Miejskie Nr 2 w Łukowie