Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2018   |   Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

Inicjatywy społeczne - konkurs

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne do udziału w konkursie pn. Inicjatywy społeczne. Ideą i głównym celem konkursu jest zachęcenie do realizowania działań oraz inicjatyw wspierających lokalne społeczności. W celu popularyzacji idei działań społecznych CRL organizuje konkurs na najbardziej wartościowe inicjatywy. Ma on na celu zaprezentowanie najciekawszych działań i projektów, które są lub były realizowane na rzecz lokalnych społeczności.

Inicjatywy uczestników będą opublikowane na stronie www.program-pit.org.pl, a każdy z nich otrzyma swoją podstronę ze zdjęciami oraz opisem realizowanych działań. Najlepsze inicjatywy zostaną wyłonione w plebiscycie internetowym, który potrwa do 30 kwietnia 2017 r.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne z całej Polski. Pula nagród przeznaczona dla zwycięzców to 3 000 zł. Szczegółowe informacje oraz warunki udziału znajdują się w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie internetowej www.