Dzisiaj jest: 15 Grudnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Wystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizorium

Wystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumW dniu 23 lutego 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy Adriana Ambroziaka.

Adrian Ambroziak ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom uzyskał w 2011 r. w pracowni Grafiki Projektowej prof. Grzegorza Mazurka i dr. Sławomira Plewko. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym i rysunkiem.

Uczestniczył w zbiorowej wystawie tyflografiki dla niewidomych „Pomiędzy światłem a dotykiem” w Lublinie i Druskiennikach. Rysunki swoje zaprezentował podczas wystawy studentów „Spojrzenia” w Lublinie. Łukowski wernisaż był jego debiutem.

Wystawę prac Adriana Ambroziaka można oglądać w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury do 16 marca 2018 roku.

Zapraszamy!!!

Wystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizoriumWystawa Adriana Ambroziaka w Galerii PROwizorium