Dzisiaj jest: 26 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Uroczyste Obchody Święta Wojska Polskiego w Łukowie

Uroczyste Obchody Święta Wojska Polskiego w ŁukowieW dniu 15 sierpnia 2017 r. o godz. 10:00 na Cmentarzu Wojennym przy ul. Strzelniczej w Łukowie odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego w 97. Rocznicę Bitwy Warszawskiej.

W programie uroczystości przewidziano m.in. Mszę Świętą Polową, występ w wykonaniu Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza, pokaz musztry jazdy paradnej oraz władania bronią w wykonaniu Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji, pokaz musztry klas mundurowych Zespołu Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, wystawy sprzętu wojskowego i kawaleryjskiego oraz miejsc pamięci na Ziemi Łukowskiej. Dla wszystkich uczestników zaplanowano wojskową grochówkę.

Organizatorzy proszą osoby i instytucje, które w dniu 15 sierpnia 2017 r. chcą złożyć wieńce pod obeliskiem ku czci poległych w wojnie polsko-bolszewickiej, aby poinformowały o tym pracowników Wydziału Promocji, Rozwoju i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Łukowie tel. 25 798 22 03 wew. 171, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy mieszkańców Łukowa i Ziemi Łukowskiej o wywieszenie flagi państwowej na posesjach i balkonach w dniu 15 sierpnia 2017 r.